Wygoda i funkcjonalność
Twojej nieruchomości

Domy przyszłości w standardzie KNX to udogodnienie XXIw, jednak dzięki popularyzacji systemu i standaryzacji cen to już nie tylko udogodnienie dla najbogatszych. Dzięki urządzeniom marki EELECTRON możemy zaproponować sprzęt który prócz nienagannego designu oferuje ceny dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Już dziś możesz kontrolować oświetlenie, temperaturę, wysokość rolet, otwierać bramy, a nawet napuścić wody za pomocą jednego kliknięcia. Aby zapewnić dostęp do Twojego budynku z każdego miejsca na ziemi, w naszej ofercie znajduje się bezpieczna aplikacja na telefon lub tablet pozwalająca na kontrolę nad budynkiem.

Automatyka

Rozwiązania hotelowe

Automatyka

Kolekcja 9025

Automatyka

EELECTRON 2018

Automatyka

EELECTRON katalog 2017

Programowalne klawisze

Klawisze włoskiego producenta Eelectron doskonale sprawdzą się jako dopełnienie zarówno prostych jak i tych bardziej eleganckich wnętrz. Dzięki wręcz nieograniczonym możliwościom systemu KNX możemy za jego pomocą sterować oświetleniem, temperaturami, roletami oraz muzyką. Blisko 7 letnie doświadczenie pozwala nam zaoferować najlepsze scenariusze oświetleniowe na rynku.

Automatyka budynku

Serce naszej inteligentnej instalacji znajduje się w rozdzielni, to od Ciebie zależy gdzie będzie umieszczona. Sterowniki które wykorzystujemy do pełnej automatyki Twojej nieruchomości umożliwiają sterowanie natężeniem lamp, włączanie bądź wyłączanie obwodów oświetleniowych, sterowanie budynkiem za pomocą zegara astronomicznego, utworzenie stacji pogodowej, integrację AMAZON ALEXA a nawet na napuszczenie wody do wanny w przypadku specjalnie przygotowanej do tego baterii.

Sterowanie zdalne

Aplikacje na urządzenia mobilne są z nami przez cały czas. Za pomocą naszej dedykowanej aplikacji możesz sterować swoimi nieruchomościami z telefonu bądź tabletu. Niezależnie od tego czy posiadasz urządzenie z system operacyjnym IOS czy Android, aplikacja zostanie stworzona na wymiar na Twoje urządzenie. Dzięki temu masz dostęp do swojej nieruchomości niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz.