Instalacje fotowoltaiczne dla firm

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA TO PEWNA INWESTYCJA W NASZĄ PLANETĘ

Przedsiębiorcy od zawsze poszukują pewnych sposobów na obniżenie kosztów generowanych przez firmy. Jednym ze sprawdzonych rozwiązań jest inwestycja w panele fotowoltaiczne. Niezależnie od branży i wielkości Państwa przedsiębiorstwa możemy zagwarantować obniżenie kosztów związanych z zakupem energii elektrycznej. Wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie w XXI w. to obowiązek nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Home Revolution jako firma odpowiedzialna społecznie wychodzi na przeciw oczekiwaniom inwestorów. Dzięki naszym innowacyjnym praktykom zwrot z inwestycji w system fotowoltaiczny to około 20% rocznie. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu umożliwiają dobranie optymalnych rozwiązań które szybko zredukują koszty energii elektrycznej w Państwa firmie.

DORADZIMY TWOJEJ FIRMIE

Instalacja PV do 50kWp nie wymaga dodatkowych pozwoleń! Panele fotowoltaiczne montowane przez nas są na dachach oraz gruntach Państwa firmy. Wykorzystując inwerter przekształcamy prąd stały w prąd przemienny. Tak wyprodukowana energia trafia do rozdzielni zasilając sprzęty elektryczne w przedsiębiorstwie, a nadwyżka prądu odprowadzana jest do sieci energetycznej.

Jako przedsiębiorcy szukamy źródeł oszczędności, dlatego instalacje fotowoltaiczne to przyszłość nowoczesnych firm. Rosnące ceny energii, trendy ekologiczne oraz wymogi dot. ochrony środowiska przemawiają za tym, że instalacja fotowoltaiczna to jedyny słuszny wybór nowoczesnych przedsiębiorstw.

Chcesz dowiedzieć się czy instalacja fotowoltaiczna to dobre rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa? Zapraszamy na konsultacje z naszym specjalistą ds. odnawialnych źródeł energii. Wykonamy niezbędny audyt i doradzimy jak najlepiej sfinansować Twoje nowoczesne źródło energii.

Fotowoltaika dla firm

Etapy współpracy

KONTAKT

AUDYT

WYCENA SYSTEMU

INSTALACJA