Instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ KOLEJNYCH POKOLEŃ

Chrońmy planetę dla naszych dzieci i wnuków. Jednym ze sposobów na ochronę środowiska i oszczędności w domowym budżecie są panele fotowoltaiczne. Dzięki naturalnej energii słonecznej, rachunki za prąd przestaną być znaczącym obciążeniem Państwa budżetu domowego. Dzięki rządowym programom i dotacją na energię odnawialną montaż tz. solarów jest korzystny finansowo. Jako specjaliści oferujemy wsparcie doradcze oraz merytoryczne przy doborze optymalnej mocy oraz miejsca instalacji. Mimo iż instalacja zwraca się średnio od 5-7 lat to różnica w budżecie domowym i wpływie w naturę odczują państwo niemal od razu. Fotowoltaika to przede wszystkim niezależność i swoboda, a ceny prądu już nigdy nie będą sennym koszmarem.

Home Revolution jako firma odpowiedzialna społecznie wychodzi na przeciw oczekiwaniom inwestorów indywidualnych oraz deweloperów. Dzięki naszym innowacyjnym praktykom zwrot z inwestycji w system fotowoltaiczny to około 20% rocznie. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu umożliwiają dobranie optymalnych rozwiązań które szybko zredukują koszty energii elektrycznej w Państwa gospodarstwie domowym i pozwolą na niezależność nawet w przypadku awarii sieci energetycznych.

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU

Panele fotowoltaiczne montowane są przez nas na dachach oraz gruntach. Wykorzystując inwerter przekształcamy prąd stały w prąd przemienny. Tak wyprodukowana energia trafia do rozdzielni zasilając sprzęty elektryczne w gospodarstwie domowym, a nadwyżka prądu odprowadzana jest do sieci energetycznej.

Jako przedsiębiorcy ale przede wszystkim rodziny szukamy oszczędności, dlatego instalacje fotowoltaiczne to przyszłość nowoczesnych domów. Rosnące ceny energii  oraz trendy ekologiczne przemawiają za tym, że instalacja fotowoltaiczna to jedyny słuszny wybór. Odnawialne źródła energii to pierwszy krok w naukę przyszłych pokoleń jak zadbać o naszą planetę. Doskonałym uzupełnieniem dla domów z odnawialnymi źródłami energii są pompy ciepła oraz domowe magazyny energii.

Chcesz dowiedzieć się czy instalacja fotowoltaiczna to dobre rozwiązanie dla Twojego domu? Zapraszamy na konsultacje z naszym specjalistą ds. odnawialnych źródeł energii. Wykonamy niezbędny audyt i doradzimy jak najlepiej sfinansować Twoje nowoczesne źródło energii.

Fotowoltaika dla domu

Etapy współpracy

KONTAKT

AUDYT

WYCENA SYSTEMU

INSTALACJA