parallax background
 
O NAS

Jesteśmy grupą specjalistów pasjonatów technik alarmowych i KNX

Projektowanie

Cenimy czas naszych inwestorów dlatego wszelkie realizacje są dokładnie planowane jeszcze przed rozpoczęciem prac.

Wykonanie

Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług możemy sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych klientów.

Przez 7 ostatnich lat mieliśmy okazję współpracować z architektami znanymi na arenie polskiej i światowej.


Klasa i stopień zaawansowania projektów nauczyły nas, że w dobrze stworzonym inteligentnym budynku nie ma miejsca na ustępstwa i pozornie tańsze zamienniki. Z tego powodu nawiązaliśmy współpracę z włoskim producentem systemów KNX, który prócz wysokiej jakości elektroniki oferuje wysublimowany design wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach formy, takich jak REDDOT.


Cenimy bezpieczeństwo. Dlatego nasza firma od 3 lat jest partnerem niemieckiego systemu alarmów TELENOT. Dzięki temu nasze usługi są kompleksowe a nasi klienci otrzymują produkt idealnie dostosowany do potrzeb.
 
NASZA MISJA

Jesteśmy zespołem nastawionym na pełną satysfakcję klientów

25%

Klientów nawiązuje współpracę z Nami po pierwszym spotkaniu

W ciągu 7 lat stworzyliśmy ponad 50 nieruchomości zgodnych ze światowymi standardami. Z pomocą naszego zespołu możemy wspólnie z Tobą tworzyć projekty które ogranicza jedynie budżet danej inwestycji. O jakości wykonywanych przez nas usług świadczy fakt, iż wśród naszych klientów są osoby z pierwszej setki polskiej listy Forbesa. Dzięki wielkometrażowym inwestycjom mogliśmy rozwinąć technologię, którą już dzisiaj możemy przenieść do Twojego domu.

A w czym Tobie możemy pomóc?