NASZE POMYSŁY

W ciągu 7 lat wypracowaliśmy setki rozwiązań, które ułatwiają Twoje życie codzienne

 

Elektryka nie jest prostą branżą ale współpracując z nami masz pewność, że Twoja nieruchomość zostanie starannie wykonana


Nasi monterzy to wykwalifikowani specjaliści. Dzięki wieloletniej współpracy możemy pochwalić się zespołem certyfikowanych monterów systemów alarmowych TELENOT oraz standardu KNX. Opierając się na tak bogatym doświadczeniu możemy stwierdzić iż, nasza firma jest pionierem rozwiązań integracji automatyki budynku wraz z systemami zabezpieczeń nieruchomości.


Projektowanie


Najlepsze pomysły tworzone są przy kawie. A kiedy Ty spotkasz się w naszym biurze by zaprojektować z nami swój dom marzeń?

 
CENIMY TWÓJ CZAS

Etapy projektu:


MOŻLIWOŚCI

Świadczymy usługi z zakresu:

Rozwiązania

Elektryka


Podstawową działalnością naszej firmy są usługi elektryczne. Oprócz standardowego oprzewodowania nieruchomości, możemy pochwalić się tworzeniem instalacji elektrycznych na obiektach wielkometrażowych, takich jak galerie handlowe czy zakłady pracy.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania

Systemy alarmowe


Jako wieloletni partner niemieckiego systemu TELENOT oferujemy najlepsze ceny na rynku ponadto nasi pracownicy są także certyfikowanymi trenerami systemów alarmowych. Wysoko wykwalifikowany zespół jest gwarantem Twojego bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania

Automatyka budynku


Doświadczenie w integracji systemów umożliwia nam oferowanie unikalnych rozwiązań dostępnych wyłącznie dla naszych klientów. Jako jedyna firma w Polsce możemy zaoferować aplikacje do sterowania budynkiem stworzoną od podstaw i perfekcyjnie dostosowaną do wymagań i gustu inwestorów.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania

Systemy audio-wideo


Jako muzycy amatorzy, kochamy idealny dźwięk, dzięki czemu masz pewność, że system audio stworzony dla Ciebie zadowoli nawet najbardziej wymagającego audiofila. Ponadto jedno z naszych rozwiązań umożliwia integrację systemu kinowego z dedykowaną aplikacją do sterowania budynkiem.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania

Monitoring


Nasi inwestorzy cenią bezpieczeństwo. Dlatego jako wsparcie dla systemu alarmowego instalujemy nowoczesny monitoring. Dodatkowo dla branż wysokiego ryzyka oferujemy także monitorowanie obrazu ekranów urządzeń firmowych. Dzięki temu masz pewność, że w Twojej firmie nie dzieje się nic złego.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania

Sieci komputerowe


Szerokopasmowa sieć to podstawa działania każdego przedsiębiorstwa. Nasze rozwiązania opieramy o najnowsze rozwiązania sprzętowe oraz infrastukturalne.

Dowiedz się więcej