SIECI KOMPUTEROWE

Infrastruktura sieciowa niezależnie czy domowa czy firmowa musi być bezawaryjna. Firma HomeRevolution wychodzi na przeciw wymogom naszych klientów i tworzy sieci szybkie a jednocześnie stabilne. Większość naszych inwestycji opieramy na wysoko jakościowych skrętkach kategorii 6A niemieckiej firmy DIGITUS. Cenimy sobie profesjonalizm dlatego nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby sieci pracowały na najlepszych możliwych urządzeniach sieciowych.

W przypadku lokalizacji, w których jedynym realnym rozwiązaniem jest technologia mobilna, używamy sprzętu najwyższej klasy  umożliwiający nam pełne zarządzanie urządzeniem. Dzięki stosowaniu specjalnych odbiorników sygnału sieci jesteśmy w stanie poprawić zasięg urządzenia o 40%, co przekłada się na szybkość połączenia i mniejszy udział utraty wysyłanych danych.

W przypadku dużych obiektów takich jak magazyny oraz pensjonaty wykorzystujemy anteny zależnie od warunków panujących w określonej lokalizacji. Warunkami które bierzemy pod uwagę to działania atmosferyczne, zakłócenia spowodowane nakładaniem się wielu sieci Wi-Fi, zakłócenia magnetyczne wywoływane przez maszyny oraz inne, często celowe zagłuszacze sygnału.