MONITORING

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie monitoringu przemysłowego możemy świadczyć kompleksowe usługi związane z monitoringiem. W trosce o naszych inwestorów działamy tylko na sprawdzonych rozwiązaniach firm Hikvision oraz BCS.

Dla bardziej wymagających klientów, którzy chcą nagrywać także działania sfery wirtualnej swojego przedsiębiorstwa oferujemy nagrywanie pracy komputerów kluczowych w przedsiębiorstwie. Jest to niezwykle przydatna usługa w przypadku dochodzenia błędów spowodowanych przez pracowników. Wszelkie zajścia są nagrywane na dysku nagrywarki, przez co nawet po upływie dłuższego czasu można wrócić do dnia awarii.  Nadzór ten działa w dwóch trybach: widocznym – pracownik widzi, że jego ekran jest monitorowany oraz ukrytym – pracownik bez zaawansowanej wiedzy informatycznej nie będzie w stanie wskazać czy i jaki program obserwuje jego stanowisko pracy.

Aby w pełni wykorzystać kompleksowość oferowanych produktów, obraz na żywo może być nadawany bezpośrednio do naszego telefonu bądź też do aplikacji odpowiadającej za sterowanie domem.